Catalog Number: TIA32M50
Catalog / Class: GM
Speed: TIME-DELAY
SKU: TIA32M50
Categories: BS88, European Electrical Fuses, Fuses, GM, HRC, Red Spot, Time-Delay
*Prices Subject to Change
50A 660V GM SLOW
2A 550V FAST GG
1/4A 250V FAST 2AG Eaton C520 Series Fast-acting fuse 0.250A, 250 Vac, 32 Vdc (self certified), BK-C520-250-R
16A 550V FAST GG
12A 240V SEMI FUSE