NIT20M25
Brand / Manufacturer: GEC Alsthom
Amperage Rating: 20
Voltage: 440
UPC: 051712423465
Department: 14
Series: NIT
Catalog Number: NIT20M25
Catalog / Class: GM
Speed: TIME-DELAY
SKU: NIT20M25
Categories: , , , , , ,
*Prices Subject to Change
Description
20M25A 415V GM
Bussmann series low voltage British standard fuse, 20A, AC 440 V, V88/A1, 14 x 56 mm, gM, 20M25