LFT30030-1C
*Multiple pieces shown for clarity.
LFT30030-1C
Brand / Manufacturer: LITTELFUSE FUSE BLOCKS
Amperage Rating: 30
Voltage: 300
Department: 26
Series: LFT30030
Catalog Number: LFT30030-1C
Catalog / Class: Fuse Block
SKU: LFT30030-1C
Categories: Fuse Blocks, Fuses, North American Electrical Fuses, T
*Prices Subject to Change
  • Description
Description
30A 300V T 1P BLOCK
Related products
  • OT-250
    OT-250
    250A 250V H ONE TIME