Catalog Number: A70QS50-14F
Catalog / Class: Semiconductor
Speed: Very Fast Acting
SKU: A70QS50-14F
Categories: 14X51, European Electrical Fuses, Fuses, Semiconductor, Very Fast Acting
*Prices Subject to Change
50A 700V 14X51 GR
2A 600V GG HRC-II
65A 660V SEMI FUSE Fuse-link, high speed, 65 A, AC 660 V, size 0000, 19 x 17 x 80 mm, gR, IEC
15A 600V HRCII Class GG HRCII BS88 Rated
20A 660V SEMI FUSE Semiconductor Very Fast Acting