Catalog Number: 32C10X38GL
Catalog / Class: GL/GG
Speed: FAST-ACTING
SKU: 32C10X38GL
Categories: 10X38, European Electrical Fuses, Fast Acting, Fuses, GG, GL
*Prices Subject to Change
32A 400V GL 10X38
16A 240V GG FAST ACTING FUSE RATED BS88:1988 SAFECLIP HRC Fuse
80A 690V SEMI FUSE
80A 240V SEMI FUSE
16A 550V FAST GG