Catalog Number: 25NZ02GL
Catalog / Class: Neozed
Speed: TIME DELAY
SKU: 25NZ02GL
Categories: D02, European Electrical Fuses, Fast Acting, Fuses, GG, GL, Neozed
*Prices Subject to Change
25A 400V GL DO2
16A 240V GG FAST ACTING FUSE RATED BS88:1988 SAFECLIP HRC Fuse
20A 660V SEMI FUSE Semiconductor Very Fast Acting
80A 240V SEMI FUSE
15A 600V HRCII Class GG HRCII BS88 Rated